دوره طراحی طلا و جواهر (Gold and jewelry design course)

دوره طراحی طلا و جواهر (Gold and jewelry design course)


طراح طلا و جواهر، با استفاده از مواد مختلف از جمله طلا و نقره و سنگ های قیمتی، جواهرات را طراحی کرده و درست میکند. امروزه صنعت ساخت و طراحی طلا در جهان به علت ویژگی های خاص این رشته ظرفیت زیادی برای گسترش خود دارد. قدمت زیاد و زمینه های اقتصادی موجود در این رشته آن را از سایر رشته ها جدا می کند. از بهترین دانشکده های طراحی طلا و جواهرات در جهان می توان مدرسه ی طراحی ال دی ام در ایتالیا، دانشگاه بیرمنگام در انگلستان و موسسه ی فناوری راچستر در نیویورک را نام برد.یکی از مسایل مهم برای یک طراح، توانایی هماهنگ سازی دانش خود با تقاضای بازار است و اگر طرح یک طراح، قابلیت تولید یا فروش نداشته باشد، از یک طرح صنعتی به عنصر ساده هنری تبدیل خواهد شد.

در این راستا، آموزش طراحان طلا و جواهرات  به صورت تخصصی و کاربردی ، راهی است برای امکان حضور سازمان یافته و موثر تر آنان در این صنعت که افزایش اعتماد تولید کنندگان را در پی خواهد داشت و با توجه طرفداران و  فعالان و همچنین علاقه مندان به رشته آموزشی طراحی طلا و جواهرات موسسه گوهرشناسی تحسین با پیروری از استانداردهای جهانی اقدام به برگزاری دوره های ویژِه آموزش طراحی طلا و جواهرات  نموده است.

 

سرفصلهای دوره های آموزش طراحی طلا و جواهرات کاربردی:

  • طراحی و ایده پردازی طلا و جواهرات
  • طراحی طلا و جواهر با نرم افراز ماتریکس و زیبراش

طراحی و ایده پردازی طلا و جواهرات

در دوره آموزش طراحی دستی جواهرات هنرجوها با اصول و تکنیک های ایده پردازی، ترسیم اولیه و بعد دادن به طراحی ها آشنا می شوند و این مهارت ها را به صورت حرفه ای فرا می گیرند. همچنین در این دوره رنگ امیزی حرفه ای هم آموزش داده می شود. آموزش طراحی دستی جواهرات سر فصل ها و آیتم های مختلفی دارد.

در دوره آموزش طراحی جواهرات با مداد هنرجو ابتدا با اسکچ سریع و ایده پردازی در طراحی جواهرات آشنا می شود. در این دوره ها هنرجو با مراحل مختلف دیزاین آشنا می شود. یکی از موضوعات مهم در دیزاین جواهرات مبحث استانداردهای جواهرات می باشد. در این دوره ها به این موارد نیز پرداخته خواهد شد.

دوره طراحی  و ایده پردازی طلا و جواهرات در ۸ جلسه ، یک روز  در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۴ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده

آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود

طراحی طلا و جواهر با نرم افراز ماتریکس و زیبراش

دوره طراحی جواهرات در زیبراش:

زیبراش نرم افزاری سه بعدی است که در مجسمه سازی  دیجیتال ، طراحی کاراکتر ، طلا و جواهر ، محصولات و … کاربرد فراوان دارد. به دلیل سرعت عمل بالا و قابلیت های نرم افزار زیبراش در خلق مدلهای سه بعدی پیچیده و با جزئیات بالا ، فرمهای ارگانیک و حالتهای فیگوراتیو  و همینطور انعطاف پذیری بالا در ارائه روشهای متفاوت برای ساخت احجام محبوبیت زیادی بین طراحان پیدا کرده ، ضمن اینکه نرم افزار آزادی عمل بالایی در اختیار کاربر قرار میدهد و در نتیجه نه تنها در پروسه مدلسازی بلکه در روند ایده پردازی و دیزاین هم میتوان از آن بهره برد .

در برنامه زیبراش هم میتوان به شکل مستقل به طراحی طلا و جواهر پرداخت و هم به فراخور کار میتواند مکمل بسیار مناسبی در کنار نرم افزارهایی نظیر راینو و متریکس محسوب شود.

دوره طراحی طلا و جواهرات  با نرم افزار زیبراش در ۱۰ جلسه ، یک روز  در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده

آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود

دوره طراحی جواهرات در ماتریکس:

نرم‌افزار Matrix در مدل‌سازی جواهرات

نرم افزار ماتریکس بسیار حرفه ای طراحی شده و نسبت به سایر نرم افزارهای طراحی جواهر، سرعت عمل بیشتری دارد. بدیهی است که صرفه جویی در زمان می تواند منجر به کاهش هزینه های طراحی و بهای تمام شده زیورآلات شود.نرم افزار ماتریکس پیشرو در زمینه طراحی جواهرات با کاربردی فوق العاده است. نرم‌افزار Matrix به طور خاص برای ساخت مدل‌های بسیار واقع‌گرایانه از جواهرات ساخته شده است.Matrix به یکی از ابزارهای موردعلاقه‌ی طراحان جواهرات تبدیل شده و به خاطر نقاط قوت متعدد خود مشهور گردیده است در مقایسه با سایر ابزارهای مدل‌سازی جواهرات، Matrix دارای ویژگی‌های پیشرفته‌تری است و یادگیری آن نیز زمان بیشتری می‌گیرد.این نرم‌افزار برای ساخت جواهرات سفارشی مناسب است زیرا می‌توانید طراحی را از صفر آغاز کنید..

با توجه به استفاده روز افزون از نرم افزار ماتریکس، موسسه گوهر شناسی تحسین آموزش تخصصی جواهرسازی و طراحی جواهرات ،  تصمیم به برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار ماتریکس نموده است.

دوره طراحی طلا و جواهرات  با نرم افزار ماتریکس در ۱۵ جلسه ، یک روز یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده و آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

رایگان – خرید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تعداد جلسات:

زمان کل دوره:

جمع کل دوره:

روش خرید: خرید با کلیه کارت‌های عضو شتاب

روش دریافت محصول: دانلود به صورت آنلاین


از این آموزش‌ها هم دیدن فرمائید