دوره طلاسازی (Goldsmithing course)

دوره طلاسازی (Goldsmithing course)


طلاسازی یک شغل خلاقانه است که شما از طریق آن می توانید ایده های ناب خود را پیاده سازی کرده و در قالب جواهراتی بسیار زیبا و چشم نواز به مشتریان خود ارائه دهید.شغل طلاسازی شامل ساخت انواع زیورآلات با استفاده از فلزات گرانبها می باشد.
در رشته طلاسازی پس از ذوب کردن فلزاتی مانند طلا و پلاتین، آن ها را در فرم های مختلف ارائه می دهند.بسیاری از افراد در هنگام انتخاب طلا و جواهر به زیبایی و ظرافت های به کار رفته در آن اهمیت می دهند؛ به این ترتیب می توانید مهارت و تجربه کافی را در رشته طلاسازی به دست آورده و یک کسب و کار مستقل را برای خودتان ایجاد کنید.برای پیشرفت در شغل طلا سازی باید نکات تخصصی و حرفه ای این رشته را آموزش ببینید و مهارت لازم را برای ورود به این شغل به دست آورید. در صورتی که از علاقه و استعداد کافی برای ورود به شغل طلاسازی برخوردار هستید می توانید با ثبت نام در دوره آموزش طلا سازی در موسسه گوهرشناسی تحسین به آموزش اصولی وحرفه ای این رشته بپردازید و در پایان دوره یک گواهی معتبر و قابل ترجمه را دریافت کنید.

 

سرفصلهای دوره های آموزش طلاسازی کاربردی:

  • طلاسازی مقدماتی
  • طلاسازی پیشرفته

دوره طلاسازی مقدماتی در ۱۵ جلسه، یک روز  یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۴ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده که در انتهای دوره مدرک دیپلم طلا سازی مقدماتی به دانشجو اعطا می گردد.

آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود

 

دوره طلا سازی پیشرفته در ۲۵ جلسه ، یک روز  یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۴ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده که در انتهای دوره مدرک دیپلم طلا سازی پیشرفته به دانشجو اعطا می گردد.

آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

رایگان – خرید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تعداد جلسات:

زمان کل دوره:

جمع کل دوره:

روش خرید: خرید با کلیه کارت‌های عضو شتاب

روش دریافت محصول: دانلود به صورت آنلاین


از این آموزش‌ها هم دیدن فرمائید