دوره های تخصصی معدن (mine courses)

دوره های تخصصی معدن (mine courses)


عناوین دوره های تخصصی معدن:

  • دوره آشنایی با قوانین معدنی
  • دوره مقدماتی و پیشرفته نرم افزار کامفار
  • دوره محاسبه قیمت تمام شده محصول نهایی در معادن
  • دوره آموزش بورس و آشنایی مقدمات و مبانی بورس در حیطه معدن و گوهر شناسی

 

دوره آشنایی با قوانین معدنی:

دوره آشنایی با قوانین معدنی شامل آشنایی با قوانین و مقررات مورد عمل در معادن و صنایع معدنی و نحوه بکارگیری آن در اجرای قوانین در ۱۰ جلسه ، یک روز یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده و آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

 

دوره مقدماتی و پیشرفته نرم افزار کامفار:

کلمه کامفار Comfar مخفف عبارت انگلیسی Computer Model for feasibility Analysis and reporting بوده به معنای مدل کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل امکان سنجی و گزارش دهی است. این برنامه با هدف استاندارد کردن تعاریف و محاسبات ارزیابی های اقتصادی توسط سازمان یونیدو Unido سازمان ملل متحد تهیه گردید و علی رغم انتقاداتی که به نرم افزار کامفار وجود دارد به یکی از پروفروش ترین نرم افزارهای ارزیابی اقتصادی و بانکی در جهان تبدیل گردید. کامفار امکان شبیه سازی پروژه های سرمایه گذاری در کوتاه مدت و بلند مدت و تحلیل فرایندهای مالی را فراهم می سازد.

دوره  نرم افزار کامفار  در ۱۰ جلسه ، یک روز یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده و آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

 

دوره محاسبه قیمت تمام شده محصول نهایی در معادن:

بهای تمام شده یکی از مهمترین شاخصهای مالی جهت تصمیمات اقتصادی مدیران مجموعه هاست. از هر سمتی که به موضوع نگاهی بیندازیم اهمیت مطلب را بخوبی میتوان مشاهده کرد . از دیدگاه تجاری ، سودآوری و موجه بودن فعالیت یک بنگاه اقتصادی به بهای تمام شده کالاهای فروش رفته و حاشیه سود بدست آمده وابستگی تام دارد.
تجزیه و تحلیل انحرافات بین هزینه های پیش بینی‌شده و واقعی در سیستم بهای تمام‌شده فعالیت‌ها نیاز به مشاوره و تشخیص درست دارد. ما با بهره مندی کارشناسان متخصص و آشنا به صنعت سنگ میتوانیم در این زمینه همراه شما باشیم.
ما در کنار شما هستیم تا راهکارهایی که سیستم بهای تمام شده در کاهش هزینه ها در اختیار شما می گذارد را به شما بشناسانیم تا تنگناهای سیستم کاری خود را تشخیص دهید و در جهت رفع آن اقدام کنید.

دوره  محاسبه قیمت تمام شده محصول نهایی در معادن در ۱۰ جلسه ، یک روز یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده و  آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

 

دوره آموزش بورس و آشنایی مقدمات و مبانی بورس در حیطه معدن و گوهر شناسی:

در این دوره آموزشی همه مفاهیم و موضوعات در ارتباط با معامله‌گری، به دانش پذیر ارائه می‌شود و دانش پذیر نیز گام به گام همراه با مدرسین با مفاهیم آموزش آشنا شده و با توجه به یک سیستم معاملاتی تدوین شده اقدام به خرید و فروش می‌کند. یعنی سرمایه گذار در این دوره آموزشی قادر است از صفر تا صد دانش کاربردی بازار سرمایه را بیاموزد و همگام با معاملات واقعی در طی دوره آموزشی، میزان توانایی خود را در هر مرحله افزایش دهد و در نتیجه به یک معامله‌گر خبره تبدیل شود.

دوره آموزش بورس و آشنایی مقدمات و مبانی بورس در حیطه معدن و گوهر شناسی: در ۱۰ جلسه ، یک روز یا دو روز در هفته در روزهای فرد یا زوج با هماهنگی استاد و هنرجویان و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود که مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار شده و آموزش به صورت خصوصی و یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

رایگان – خرید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

تعداد جلسات:

زمان کل دوره:

جمع کل دوره:

روش خرید: خرید با کلیه کارت‌های عضو شتاب

روش دریافت محصول: دانلود به صورت آنلاین


از این آموزش‌ها هم دیدن فرمائید