قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین ومقررات استفاده از کالاها و سرویس‌های وب‌سایت تحسین

 

قوانین و مقررات زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و آموزش‌ها به‌دقت ملاحظه فرمایید.

-کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین رادارند، باید مفاد این قوانین و مقررات را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
– عضویت در این سایت به‌منزله قبولی کلیه شرایط زیر است و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت‌نامه بوده و خلاف آن به‌هیچ‌وجه پذیرفته نیست.
ورود کاربران به وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای آموزشی و سایر خدمات ارائه‌شده توسط وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.
-توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، از سوی کاربر است.
-لازم به ذکر است که شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
-توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-هنگامی‌که شما از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و درصورتی‌که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین به‌صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
-همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تائید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.
-جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد طبق قوانین و مقررات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. درصورتی‌که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت در دریافت خبرنامه وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین را لغو کنند.
-توجه داشته باشید که شماره ۵۰۰۰۱۲۷۰۰۴۲۰ تنها شماره‌ای است که وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
-بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس ایمیل info@shekaf.org اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
-وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
-طبق قوانین و مقررات همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین جزئی از اموال وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین محفوظ می‏‌دارد.
-علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل‌ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
-کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه داده‌کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به‌صراحت برای وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین محفوظ است.
-در صورت استفاده از هر یک از خدمات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
-تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی shekaf.org است که با گواهینامه SSL در آدرس مرورگر باید مشاهده گردد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین هیچ‌گونه سایت اینترنتی یا آدرسی غیر از shekaf.org ندارد و هیچ‌گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، براساس قوانین و مقررات تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکرشده در بخش ارتباط با ما، استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین محفوظ است. وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین در اسرع وقت وجوه دریافتی را به‌حساب اعلام‌شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

-کلیه پرداخت های وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین از طریق درگاه های معتبر شاپرک انجام خواهد پذیرفت.

-در صورت دریافت پیغام تراکنش ناموفق و کسر مبلغ از حساب بانکی، درصورت عدم برگشت وجه در مدت ۲۴ ساعت، می توانید از طریق راه های ارتباطی وبسایت با ما در ارتباط باشید.

-کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورتی‌که ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود؛ بنابراین درج ایمیل و شماره تماس همراه، توسط مشتری به‌منزله مورد تائید بودن صحت آن‌ها است و درصورتی‌که این موارد به‌صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

-کلیه کاربران برای مشاهده سوابق خرید خود می توانند با ورود به وبسایت ، کلیه خرید های خود را مشاهده نموده و یا مجددا دانلود نمایند.
-کاربرانی که سفارش تائید پرداخت خود را دریافت می‌نمایند، هیچ‌گونه حقی در جهت انتشار و تکثیر خدمات و کالاها نداشته و در صورت مشاهده مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

نظرات کاربران در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-هدف از ایجاد بخش نظرات در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است.
-در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تائید، نظرات بروی وب‌سایت قابل‌مشاهده است. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، نظرات تائید نشده و درنتیجه در سایت به نمایش درنخواهد آمد. وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
-نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تائید فنی وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.
-توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سؤال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش از طریق فرم صفحه «تماس با ما» با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سؤال یا درخواست خود را مطرح کنید.

تماس از طریق ایمیل وب‌سایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-در زیر ایمیل‌های مورد تائید وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین را می‌توانید مشاهده کرده و از آن‌ها برای ارسال سؤالات خود استفاده نمایید.

جهت  استخدام و همکاری می توانید با ما در تماس باشید.
ایمیل بخش مدیریت: info [at] tahsingroup.com
ایمیل بخش پشتیبانی: support [at] tahsingroup.com
ایمیل بخش فروشگاه: sale [at] tahsingroup.com

محتوا در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به‌منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.
-وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سیاست قیمت‌گذاری در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین

-سیاست قیمت‌‏گذاری در وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است.
-عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با واردکردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تائید عضویت به ایمیل آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تائید می‌کنند.
-مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین در قبال سهل‌انگاری کاربران و سوءاستفاده‌های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.
-مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج‌شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج‌شده توسط خود سایت مسئول است.
-تمام مطالب ارسال‌شده روی سایت تخصصی بوده و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از مطالب رایگان سایت را در سایت‌های دیگر فقط با ذکر منبع دارند و انتشار مطالبی که به‌صورت فروشگاهی عرضه می‌گردند را در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی ندارند و این موضوع پیگرد قانونی دارد.
-حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه‌کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
انواع حملات به وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین
-هرگونه تست نفوذ و انجام حمله به وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
-هرگونه حمله به دامین و سرورهای وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین، بدون داشتن مجوز از وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین ممنوع بوده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

کلیه محتویات وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین شامل قانون حق تکثیربوده و به وبسایت موسسه گوهرشناسی تحسین تعلق دارد.